Premium Firma Avantajları Nelerdir?

dogalgazfirmalari.com'a firmanızı eklerken şimdi ya da daha sonra sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Firmanızın genel bilgilerini internet sitemizde ücretsiz olarak yayınlarsınız. Ancak ilave bazı özellikler dogalgazfirmalari.com'da ücretlendirilmiştir ve bu ilave özelliklerde sadece Premium Firmaların kullanımına açılmıştır.

 

Bu ilave özellikler nelerdir?

 

Reklamsız Firma Sayfası

Standart firma sayfasında bulunan reklam bloğu premium hesabında bulunmaz. Sayfa tamamen reklamsız yayınlanır

Standat Firma Sayfası (Reklamlı)

 

Premium Firma Sayfası (Reklamsız)

 

 

Listede Üst Sıralarda Çıkma

Şayet ziyaretçinin seçtiği şehirde premium firma varsa listeleme sayfasında en üst sıralarda çıkar.

 

 

Sosyal Medya Hesapları

Firmanıza ait sosyal medya hesaplarınızı yayınlayabileceğiniz bölümdür. Ziyaretçilerin sosyal medya hesaplarınız üzerinden firmanız hakkında daha detaylı fikir edinebileceğini unutmayın.

 

Personel Bilgisi Ekleme

Firmanızda çalışan personelinizi yayınlamak isterseniz personelinizin kısa künyelerini dilerseniz fotoğrafları ile birlikte burada yayınlayabilirsiniz. Özellikle pazarlama ekipleri olanlar ya da çalıştırdıkları ustaları burada yayınlamak isteyenler ziyaretçiler üzerinde olumlu bir etki bırakacaktır.

 

 

Fotoğraflı Referans Ekleme

Firmanızın yapmış olduğu işleri fotoğraf ve açıklamaları ile birlikte burada yayınlayabilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz işlerin yeni alacağınız işlere referans olacağı unutulmamalıdır.

 

 

Firma Adının Yanında Premium Etiketi

Firma listeleme sayfalarında ve firma detayında standart hesaplardan farklı olarak firma adının yanında premium üye olduğunu vurgulanır.

 

 

Büyük Haritada Farklı Renkte Gösterim

Anasayfada bulunan Türkiye Haritası üzerine coğrafi konumlarına göre işaretlenmiş firmalardan premium olanlar farklı renkte gösterilerek işaretlenmiştir. Harita üzerinden seçim yapacak ziyaretçiler için dikkat çekici bir özelliktir.

 

 

Kapak Fotoğrafları

Premium üye firma sayfasının en üst alanında büyük bir görsel yer alır. Bu alanda firmaza ait kampanyaları ve anonsları duyurabileceğiniz gibi şirketinize ait görselleri de yayınlayabilirsiniz. Firma detay sayfanın en dikkat çekici alandır.

 

 

 

Yorumlara Cevap Yazabilme

Premium firmalar ziyaretçiler tarafından yazılan yorumlara cevap yazabilir. Sizi tavsiye eden müşterilere bir teşekkürü çok görmeyin.

 

 

Özel Alan Adı

Premium firmalar www.yetkiliyiz.biz alan adı ile başlayan, kendilerinin seçebileceği bir alan adını kullanarak firma detay sayfalarına erişimi hem kolaylaştırır hem de daha akılda kalıcı yapar.

www.yetkiliyiz.biz/ornek

 

 

VIP Destek

Premium firmalar whastapp ve canlı destek alanları üzerinden 7/24 sınırsız destek alma hakkına sahiptir. Premium firma sayfanızı düzenlerken ve sonrasında  hep yanınızdayız.

 

Gittigidiyor.com'dan Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme Seçeneği

Gittigidiyor.com'dan dogalgazfirmalari.com premium üyelik satın almak için burayı tıklayınız.

Premium Üye ödemenizi %100 güvenli ödeme ile kredi kartı ile yapabilirsiniz.