Premium Avantajları Nelerdir?

dogalgazfirmalari.com'a firmanızı eklerken şimdi ya da daha sonra sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Firmanızın genel bilgilerini internet sitemizde ücretsiz olarak yayınlarsınız. Ancak ilave bazı özellikler dogalgazfirmalari.com'da ücretlendirilmiştir ve bu ilave özellikler sadece Premium Firmaların kullanımına açılmıştır.

 

Bu ilave özellikler nelerdir?

 

Reklamsız Firma Sayfası

Standart firma sayfasında bulunan reklam bloğu premium hesabında bulunmaz. Sayfa tamamen reklamsız yayınlanır

Standart Firma Sayfası (Reklamlı)

 

Premium Firma Sayfası (Reklamsız)

 

 

Listede Üst Sıralarda Çıkma

Şayet ziyaretçinin seçtiği şehirde premium firma varsa listeleme sayfasında en üst sıralarda çıkar.

 

 

Sosyal Medya Hesapları

Firmanıza ait sosyal medya hesaplarınızı yayınlayabileceğiniz bölümdür. Ziyaretçilerin sosyal medya hesaplarınız üzerinden firmanız hakkında daha detaylı fikir edinebileceğini unutmayın.

 


Yorumlara Cevap Yazabilme

Premium firmalar ziyaretçiler tarafından yazılan yorumlara cevap yazabilir. Sizi tavsiye eden müşterilere bir teşekkürü çok görmeyin.Faliyet Alanları

Firmanızın faaliyet alanlarını bu alanda listeyebilirsiniz.
Personel Bilgisi

Firmanızda çalışan personelinizi yayınlamak isterseniz personelinizin kısa künyelerini dilerseniz fotoğrafları ile birlikte burada yayınlayabilirsiniz. Özellikle pazarlama ekipleri olanlar ya da çalıştırdıkları ustaları burada yayınlamak isteyenler ziyaretçiler üzerinde olumlu bir etki bırakacaktır.

 

 

Fotoğraflı Referans

Firmanızın yapmış olduğu işleri fotoğraf ve açıklamaları ile birlikte burada yayınlayabilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz işlerin yeni alacağınız işlere referans olacağı unutulmamalıdır.

 

 

Firma Adının Yanında "Öne Çıkan" Etiketi

Firma listeleme sayfalarında ve firma detayında standart hesaplardan farklı olarak firma adının yanında premium üye olduğunu vurgulanır.

 

 

Büyük Haritada Farklı Renkte Gösterim

Anasayfada bulunan Türkiye Haritası üzerine coğrafi konumlarına göre işaretlenmiş firmalardan premium olanlar farklı renkte gösterilerek işaretlenmiştir. Harita üzerinden seçim yapacak ziyaretçiler için dikkat çekici bir özelliktir.

 

 

Kapak Fotoğrafları (Banner)

Premium üye firma sayfasının en üst alanında büyük bir görsel yer alır. Bu alanda firmaza ait kampanyaları ve anonsları duyurabileceğiniz gibi şirketinize ait görselleri de yayınlayabilirsiniz. Firma detay sayfanın en dikkat çekici alandır.

 

 

 


Özel Alan Adı

Premium firmalar www.yetkiliyiz.biz alan adı ile başlayan, kendilerinin seçebileceği bir alan adını kullanarak firma detay sayfalarına erişimi hem kolaylaştırır hem de daha akılda kalıcı yapar.

www.yetkiliyiz.biz/ornek

 

 

VIP Destek

Premium firmalar whastapp ve canlı destek alanları üzerinden 7/24 sınırsız destek alma hakkına sahiptir. Premium firma sayfanızı düzenlerken ve sonrasında  hep yanınızdayız.Şimdi Satın Al

  • Premium Üye ödemenizi %100 güvenli ödeme ile kredi kartınızla yapabilirsiniz.
  • Memnun kalmazsanız paranız iade.
  • Satın alma sayfasına gitmek için burayı tıklayınız.

Premium Firmalarımızdan Bazıları