ESKAR GRUP MÜHENDİSLİK Fotoğrafı
Kuruluş Tarihi:
1990
Yetki Aldığı Kuruluş:
BAŞKENTGAZ
Firma Yetki No:
316
Telefon:
(0312) 251-0553
Cep Telefonu:
(0532) 597-7370
Web:
http://www.eskargrup.com.tr/
Eklenme Tarihi:
17 Şubat 2020
Adres
KENTKOOP MAH. 1864.SOK. NO:15A/G
Ankara / Yenimahalle


KonumHakkında

1990 yılında kurulan firmamız, Ankara Batıkent'te kombi, kalorifer, şofben,merkez sistem kazan,sanayi tesisatı ve alt yapı hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Doğalgazlı ısıtma sistemlerinin projelendirilmesi, montajı, bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız.

BUDERUS, BOSCH , DEMİRDÖKÜM , BAYMAK, DAİKİN, VAİLLANT, ALARKO, ARİSTON, DAXOM, DAYLUX, E.C.A, WARMHAUS gibi seçkin kombi ve şofben markaların bayilik hizmetlerini vermekteyiz.

Alanında uzman personelimiz ve güçlü teknik altyapımız ile doğalgaz projelerinde standartların üzerinde, profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Zengin marka ve model çeşitliliği talep ve ihtiyacınıza uygun tüm ürünleri firmamızda bulmanız mümkündür. Uzman kadromuz, ihtiyacınıza uygun ürünün belirlenmesi ve sistemden maksimum verimin alınması için sizlere her türlü teknik bilgi ve desteği vermektedir.

Ürünün satışından projelendirme, montaj ve teslimatına kadar tüm aşamalarda hızlı ve özenli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Siparişini verdiğiniz işi taahhüt ettiğimiz sürede ve taleplerinize uygun şekilde teslim ediyoruz.

Doğalgaz sistemlerinde geniş ürün seçenekleri ve kaliteli hizmetle tanışmak için sizleri ESKAR GRUP'a bekliyoruz.


Bayilik

Baymak Bayi Buderus Bayi Daikin Bayi Demirdöküm Bayi Vaillant Bayi


Firmayı Değerlendir

Teşekkürler. Lütfen işletmeyle ilgili kişisel tecrübelerinizi aşağıda paylaşın.

Yorumlar

    Bu firma için henüz yorum yapılmamış