Metropol Doğalgaz A.Ş. Fotoğrafı
Kuruluş Tarihi:
2015
Yetki Aldığı Kuruluş:
BAŞKENTGAZ
Firma Yetki No:
1203000447
Telefon:
(0312) 310-0029
Cep Telefonu:
(0505) 543-8871
Web:
http://www.metropoldogalgaz.com.tr
Kayıt Tarihi:
20 Mayıs 2020
Adres
HACI BAYRAM MAH. RÜZGARLI CAD. KATAR İŞHANI NO:20/45
Ankara / Altındağ


KonumHakkında

2015 yılında Metropol Doğalgaz Ltd. Şti. olarak hizmet vermeye başladık. 2019 yılından itibaren Metropol Doğalgaz A.Ş. adı altında 3 şubemizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Mekanik Tesisat Sektörü, dinamik yapısı ve gelişen teknoloji nedeni ile hızla değişmekte ve yenilenmektedir. Firmamız yenilikçi ve dinamik yapısı sayesinde çevreci, enerji etkin, kaliteli ve sürdürülebilir çözümler üretme ve uygulama yönünde çalışmalarına devam etmektedir.

Yüksek bir motivasyonla ve çok severek yaptığımız işimizde en büyük hedefimiz, mekanik tesisat sektörünü ileriye taşıyabilecek başarılı ve kaliteli işlerin yanı sıra alternatif ve yenilenebilir enerji kaynaklarının da kullanıldığı, böylece hem kullanıcı hem de ülke ekonomisine katkıda bulunduğumuz proje ve uygulamalara imza atmaktır.

Sektörümüzün ciddi bir mühendislik bilgisi gerektirdiği, yüksek bir sorumluluk ve insanların yaşam kalitesini arttıran önemli bir alan olduğu bilinci ile çalışan firmamız, çalışmalarında sektörün lider markaları ile çözüm ortaklığı yaparak daima müşteri memnuniyetini ön plana almıştır.


Bayilik

Airfel Bayi Baymak Bayi Bosch Bayi Buderus Bayi Demirdöküm Bayi Dolcevita Bayi Thermex Bayi Vaillant Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi


Firmayı Değerlendir

Teşekkürler. Lütfen işletmeyle ilgili kişisel tecrübelerinizi aşağıda paylaşın.

Yorumlar

    Bu firma için henüz yorum yapılmamış