header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
DÖNMEZ DOĞALGAZ Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
1992
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Balıkesir
Firma Yetki No:
ITS/BLG/138
Telefon:
(0266) 372-2021
Telefon:
(0531) 640-9809
Web:
https://donmez-dogalgaz-s-sistemleri-edr...
Kayıt Tarihi:
09 Ocak 2020

Adres Hamidiye Mah. Mehmet Giyasettin Cad. No:50/a Edremit / Balıkesir

Bayi

Buderus Bayi

Hakkında

1992 yılında Dönmez Ticaret ünvanı ile Bilecik, Bozüyük ilçesinde hizmete başlayan kuruluşumuz kalorifer tesisatı, sıhhı tesisat ve nalburiye işleri ile iştigal etmiştir.2007 yılında Limited şirket olmuş ve Dönmez Doğalgaz Isı Sistemleri San. Tic. ve Ltd. Şti. ünvanını ve Beygaz'tan ITS/BYG/061 no ile yetki belgesi alarak doğalgaz sektörüne profesyonel olarak girmiştir. Sektörde öncü firmaların bayiliklerini alarak ürün gamını zenginleştirmiştir. 2012 yılında inşaat sektörüne girmiş olup, 20

1992 yılında Dönmez Ticaret ünvanı ile Bilecik, Bozüyük ilçesinde hizmete başlayan kuruluşumuz kalorifer tesisatı, sıhhı tesisat ve nalburiye işleri ile iştigal etmiştir.2007 yılında Limited şirket olmuş ve Dönmez Doğalgaz Isı Sistemleri San. Tic. ve Ltd. Şti. ünvanını ve Beygaz'tan ITS/BYG/061 no ile yetki belgesi alarak doğalgaz sektörüne profesyonel olarak girmiştir.

Sektörde öncü firmaların bayiliklerini alarak ürün gamını zenginleştirmiştir. 2012 yılında inşaat sektörüne girmiş olup, 2014 yılında Endüstriyel (Sanayi) Doğalgaz yapım sertifikasını Epdk'dan alarak faaliyetlerini uzmanlık alanlarına göre genişletmiştir.

2019 Yılında da Balıkesir Edremite Şube açarak AKSA Balıkesir Yetki no:ITS/BLG/138 ile hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir.

Hizmette farklılık yaratmanın sadece size özel tasarımlarla gerçekleşeceğinin bilinci ile öncelikle konunun uzmanı mühendislerimiz ısıtma yada soğutma ile ilgili ihtiyacınız olan sistem çözümünün tüm aşamalarını titizlikle ele almakta ve üzerinde onayınızında alındığı tasarımlarımızı TSE belgeli ve kalitesi kanıtlanmış ürün ve el aletleri ile işinin uzmanı ekiplerimizle uygulama aşamasına geçmektedir.

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.