DÖNMEZ DOĞALGAZ Fotoğrafı
Kuruluş Tarihi:
1992
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Balıkesir
Firma Yetki No:
ITS/BLG/138
Telefon:
(0266) 372-2021
Cep Telefonu:
(0531) 640-9809
Web:
https://donmez-dogalgaz-s-sistemleri-edremit-buderus.business.site
Kayıt Tarihi:
09 Ocak 2020
Adres
HAMİDİYE MAH. MEHMET GIYASETTİN CAD. NO:50/A
Balıkesir / Edremit


KonumHakkında

1992 yılında Dönmez Ticaret ünvanı ile Bilecik, Bozüyük ilçesinde hizmete başlayan kuruluşumuz kalorifer tesisatı, sıhhı tesisat ve nalburiye işleri ile iştigal etmiştir.2007 yılında Limited şirket olmuş ve Dönmez Doğalgaz Isı Sistemleri San. Tic. ve Ltd. Şti. ünvanını ve Beygaz'tan ITS/BYG/061 no ile yetki belgesi alarak doğalgaz sektörüne profesyonel olarak girmiştir.

Sektörde öncü firmaların bayiliklerini alarak ürün gamını zenginleştirmiştir. 2012 yılında inşaat sektörüne girmiş olup, 2014 yılında Endüstriyel (Sanayi) Doğalgaz yapım sertifikasını Epdk'dan alarak faaliyetlerini uzmanlık alanlarına göre genişletmiştir.

2019 Yılında da Balıkesir Edremite Şube açarak AKSA Balıkesir Yetki no:ITS/BLG/138 ile hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir.

Hizmette farklılık yaratmanın sadece size özel tasarımlarla gerçekleşeceğinin bilinci ile öncelikle konunun uzmanı mühendislerimiz ısıtma yada soğutma ile ilgili ihtiyacınız olan sistem çözümünün tüm aşamalarını titizlikle ele almakta ve üzerinde onayınızında alındığı tasarımlarımızı TSE belgeli ve kalitesi kanıtlanmış ürün ve el aletleri ile işinin uzmanı ekiplerimizle uygulama aşamasına geçmektedir.


Bayilik

Buderus Bayi


Firmayı Değerlendir

Teşekkürler. Lütfen işletmeyle ilgili kişisel tecrübelerinizi aşağıda paylaşın.

Yorumlar

    Bu firma için henüz yorum yapılmamış