header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
İLKADIM DOĞALGAZ Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
2019
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Balıkesir
Firma Yetki No:
İTS/BLG/428
Telefon:
(0266) 372-2220
Telefon:
(0532) 726-9247
Web:
http://www.ilkadimdogalgaz.com.tr/
Kayıt Tarihi:
30 Haziran 2020

Adres Soğanyemez Mah. Azerbaycan No:34/c Edremit / Balıkesir

Bayi

Airfel Bayi Alarko Bayi Baymak Bayi Bosch Bayi Buderus Bayi Daikin Bayi Demirdöküm Bayi Eca Bayi Protherm Bayi Thermex Bayi Vaillant Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi

Hakkında

Mekanik tesisat alanlarında proje ve taahhüt hizmeti vermek üzere kurulan firmamız Balıkesir’ in Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık ilçelerinde hizmet vermektedir. Firmamız Aksa Doğalgaz Gaz Dağıtım AŞ den aldığı İTS/BLG/428 nolu sertifika numarası ile Balıkesir il ve ilçelerinde konutlarda, iş yerlerinde doğalgaz tesisatı yapmaya yetkilendirilmiştir. 20 yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle müşterilerine teknolojiyi takip ederek kaliteden ödün vermeden anlaşılan tarih ve zamanlamal

Mekanik tesisat alanlarında proje ve taahhüt hizmeti vermek üzere kurulan firmamız Balıkesir’ in Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık ilçelerinde hizmet vermektedir.

Firmamız Aksa Doğalgaz Gaz Dağıtım AŞ den aldığı İTS/BLG/428 nolu sertifika numarası ile Balıkesir il ve ilçelerinde konutlarda, iş yerlerinde doğalgaz tesisatı yapmaya yetkilendirilmiştir.

20 yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle müşterilerine teknolojiyi takip ederek kaliteden ödün vermeden anlaşılan tarih ve zamanlamalarda iş teslimi yapmaktadır.

Robert Bosch’ un dediği gibi “İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim.” Mantığını tam anlamıyla benimsemiş firmamız müşterilerin mutluluğu için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır.

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.