header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
PRESTİJ MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
2010
Yetki Aldığı Kuruluş:
KARGAZ
Firma Yetki No:
SF-0118
Telefon:
(0376) 212-4445
Kayıt Tarihi:
31 Mart 2021

Adres Buğday Pazarı Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 35/a Merkez / Çankırı

Bayi

Airfel Bayi Baymak Bayi

Hakkında

Firmamız 2008 yılında Muzaffer KUŞÇU tarafından kurulmuş olup doğalgaz, asansör ve inşaat üzerine hizmet vermektedir. Firmamız doğa dostu, güvenli ve temiz yakıt doğal gazın ekonomik bir alternatif olarak, kentleşmeyle artan hava kirliliğine karşı, Dünya’da ve Türkiye’de giderek daha yoğun kullanılmaya başlanmasıyla birlikte, doğalgaz dağıtım sektöründe güçlü bir şekilde var olmakta ve hizmet sunmaktadır.Firmamız aynı zamanda özel mimarı proje alanında da hizmet vermektedir. Prestij Mühend

Firmamız 2008 yılında Muzaffer KUŞÇU tarafından kurulmuş olup doğalgaz, asansör ve inşaat üzerine hizmet vermektedir.

Firmamız doğa dostu, güvenli ve temiz yakıt doğal gazın ekonomik bir alternatif olarak, kentleşmeyle artan hava kirliliğine karşı, Dünya’da ve Türkiye’de giderek daha yoğun kullanılmaya başlanmasıyla birlikte, doğalgaz dağıtım sektöründe güçlü bir şekilde var olmakta ve hizmet sunmaktadır.Firmamız aynı zamanda özel mimarı proje alanında da hizmet vermektedir.

Prestij Mühendislik; Sektörde tecrübeli mühendis ve teknisyen kadrosu ile Asansör Montaj Taahhüt, Asansör Bakım Servis ve Asansör Bakım Onarım firması olarak 2008 yılından bu yana tecrübe edilen birikimlerin, sonraki yıllarda yapılacak olan ve halen yapılmakta olan işlerimizle birlikte Çankırı ve civarı illerde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.