header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
Zirve Mühendislik Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
2019
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Elazığ
Firma Yetki No:
F-128
Telefon:
(0506) 378-0346
Kayıt Tarihi:
29 Ağustos 2019

Adres Nailbey Mah Dal Sok No:38/c Merkez / Elazığ

Bayi

Alarko Bayi Ariston Bayi Baymak Bayi Bosch Bayi Brötje Heizung Bayi Buderus Bayi Daikin Bayi Demirdöküm Bayi Eca Bayi Protherm Bayi Vaillant Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi

Hakkında

ZİRVE MÜHENDİSLİK

ZİRVE MÜHENDİSLİK 2019 yılında Elazığ da kurulmuş olan şirketimiz isi sisitemeri alanında hizmet vermek için kurulmuştur.

Uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak hizmetler üreten firmamız, yürüttüğü tüm projelerde uzun soluklu AR-GE çalışmaları yaparak, ileri teknoloji araçlarını kullanabilen güçlü bir AR-GE ekibi oluşturmuştur. Bireysel Müşteriler ve Kurumsal Müşteriler Düzeyinde büyük projeleri yürütmüş olan firmamız, sektörde yıllardır edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerle, standartlaşmış ihtiyaçları karşılamak amacıyla başarılı ve profesyonel çözümler geliştirmiştir.

Isı Sistemşleri konusunda uzman ve sertifikalı personelleriyle, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Türkiye Genelinde bir çok markanın bayiliğini yürüterek, çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknoloji ürünleri kullanan firmamız, hizmet götürdüğü müşterilerine ısı ssitemleri konusunda çözümlerinin yanı sıra hizmet sonrası teknik destek hizmetleri de vererek, birçok anahtar teslimi projenin altına imza atmıştır.


Temel Hedefimiz Nedir

Isı sistemleri noktasında çözüm ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, size uygun ısım sistemleri geliştimek ve memnuniyetiniz kazanabilmektir. Bunun için sizin adınıza tüm ısı sistemi teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Tüm hizmetleri kendi öz kaynak ve personelimiz ile sağlamaktayız.

Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümü, tek bir markaya bağlı kalmaksızın, müşterilerimize sunmaktayız.

Tüm teknik ve satış ekibimizi, alanında uzman ve sertifikalı çalışanlardan oluşturmaktayız.

Geniş bir yelpazede verdiğimiz hizmetler sayesinde, kurumların iş süreçlerine tek bir noktadan çözüm üretebilmekteyiz.

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.