TOPRAK GAZ ISI SİSTEMLERİ Fotoğrafı
Kuruluş Tarihi:
2011
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA FINDIKGAZ
Firma Yetki No:
246
Telefon:
(0454) 333-0555
Cep Telefonu:
(0546) 649-4546
Web:
http://www.ucuzkombifiyati.com
Eklenme Tarihi:
03 Şubat 2021
Adres
İHSANİYE MAH CEMAL GÜRSEL CAD.NO:235/A
Giresun / Bulancak


KonumHakkında

TOPRAKGAZ olarak AKSA yetki ile birlikte Giresun doğalgaz firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız. İş hacmi olarak yılda yaklaşık 1000 daireye doğalgaz proje tesisat gaz açma hizmeti vermekteyiz. Kombi satışı ve kombi montajı olarak ise bu rakamın birkaç katı daha fazlası olarak çalışmaktayız. Başarılarımızın devamını sağlamamıza yardımcı olan siz müşterilerimizin bizlere verdiği olumlu referanslardır.

Sektördeki 15 yıllık tecrübemizle karşımıza çıkan sorunlara en makul çözümleri üretmek için çabalamaktayız. Bizi tanımak için bireysel ve kurumsal olarak çalıştığımız referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Bireysel müşteri bazında doğalgaz iç tesisatına dahil olmak üzere kombi, petek vitrifiye tesisat işlemlerini yapmaktayız. Kurumsal müşterilerimize mekanik tesisat alanlarında hizmet vermekteyiz, bunlar yangın tesisatı, sıhhi tesisat, pis su, yağmur suyu tesisatı, merkezi isitma, havalandırma hizmetleridir.

Ayrıca mağaza restoran cafe fabrika cami gibi toplu yaşam alanları kış bahçeleri gibi yerlere açık alan ısıtma sistemleri olarak sıcak hava üreteçleri, doğalgaz radyant ısıtıcıları gibi uygulamalar yapmaktayıa


Bayilik

Buderus Bayi Eca Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi


Firmayı Değerlendir

Teşekkürler. Lütfen işletmeyle ilgili kişisel tecrübelerinizi aşağıda paylaşın.

Yorumlar

    Bu firma için henüz yorum yapılmamış