header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
TOPRAK GAZ ISI SİSTEMLERİ Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
2011
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA FINDIKGAZ
Firma Yetki No:
246
Telefon:
(0454) 333-0555
Telefon:
(0546) 649-4546
Web:
http://www.ucuzkombifiyati.com
Kayıt Tarihi:
03 Şubat 2021

Adres Ihsaniye Mah Cemal Gürsel Cad.no:235/a Bulancak / Giresun

Bayi

Buderus Bayi Eca Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi

Hakkında

TOPRAKGAZ olarak AKSA yetki ile birlikte Giresun doğalgaz firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız. İş hacmi olarak yılda yaklaşık 1000 daireye doğalgaz proje tesisat gaz açma hizmeti vermekteyiz. Kombi satışı ve kombi montajı olarak ise bu rakamın birkaç katı daha fazlası olarak çalışmaktayız. Başarılarımızın devamını sağlamamıza yardımcı olan siz müşterilerimizin bizlere verdiği olumlu referanslardır.

Sektördeki 15 yıllık tecrübemizle karşımıza çıkan sorunlara en makul çözümleri üretmek için çabalamaktayız. Bizi tanımak için bireysel ve kurumsal olarak çalıştığımız referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Bireysel müşteri bazında doğalgaz iç tesisatına dahil olmak üzere kombi, petek vitrifiye tesisat işlemlerini yapmaktayız. Kurumsal müşterilerimize mekanik tesisat alanlarında hizmet vermekteyiz, bunlar yangın tesisatı, sıhhi tesisat, pis su, yağmur suyu tesisatı, merkezi isitma, havalandırma hizmetleridir.

Ayrıca mağaza restoran cafe fabrika cami gibi toplu yaşam alanları kış bahçeleri gibi yerlere açık alan ısıtma sistemleri olarak sıcak hava üreteçleri, doğalgaz radyant ısıtıcıları gibi uygulamalar yapmaktayıa

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.