header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Değerlendirme:
(1 kişi)
Kuruluş Tarihi:
2002
Yetki Aldığı Kuruluş:
İGDAŞ
Firma Yetki No:
7004204
Telefon:
(0216) 642-6642
Telefon:
(0532) 327-0276
Web:
http://www.dgproje.com
Kayıt Tarihi:
15 Temmuz 2019

Adres Aydinlar Mah. Kamer Sok. No:4/a Çekmeköy / İstanbul

Hakkında

2002 yılından bu yana Başar Altan Mühendislik ve DG Proje olarak; Doğalgaz İstanbul firmamız, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini arttırmaya devam etmektedir. Sloganı “Hedef yaşamı kolaylaştırmak” olan firmamız için koşulsuz müşteri memnuniyeti en önemli husustur. Cihaz değişimleri, Proje onayı ve gaz açtırma, Sanayi proje çizimleri, Proje çözümleri, Merkezi ve bireysel ısıtma sistemleri Kapsamında, profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Deneyimli perso

2002 yılından bu yana Başar Altan Mühendislik ve DG Proje olarak; Doğalgaz İstanbul firmamız, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini arttırmaya devam etmektedir. Sloganı “Hedef yaşamı kolaylaştırmak” olan firmamız için koşulsuz müşteri memnuniyeti en önemli husustur.

Cihaz değişimleri,
Proje onayı ve gaz açtırma,
Sanayi proje çizimleri,
Proje çözümleri,
Merkezi ve bireysel ısıtma sistemleri
Kapsamında, profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Deneyimli personelimiz ile hizmet seçeneklerimizi sizlere dünden bugüne ulaştırmaya devam ediyoruz. Doğalgaz İstanbul firmamız, ulaştırdığı teknik ve kurumsal destek sayesinde, piyasada kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firmamız kaliteli, çağdaş ve çözüm üreten yapısı sayesinde İstanbul Anadolu Yakası’nda, sektöründe lider firma olarak yer edinmiştir.

2001 yılından beri farklı mühendislik yaklaşımları, güvenilirlik, insan odaklı ve ilkeli çalışma sistemiyle İstanbul’da on binlerce kişi tarafından tercih edilen bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz
.
VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Yapmış olduğumuz çalışmalarda en büyük hedefimiz, piyasada ilk sırada olmayı sürdürmektir. Yaşanan gelişmeleri takip ederek, her zaman “en iyisine en uygun şekilde” ulaşmanızı hedefliyoruz. Müşterilerimizin tüm taleplerine her zaman eksiksiz şekilde yanıt vermek adına, piyasayı takip ederek, mümkün olduğunca arz talep ilişkisinin dengede tutulması hedeflenmektedir. Benimsemiş olduğumuz tüm ilkeler doğrultusunda, hedeflerimize emin adımlarla ulaşmak istiyoruz. BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK firmamız yüksek memnuniyet ile İstanbul’da hizmetinizde!

Rekabet hız ve tecrübe ister mottosuyla hareket eden firmamız BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK sektöründeki en hızlı mühendislik firması olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Çok sayıda projede yer alarak, bu güne kadar sunduğumuz hizmeti kalite noktasında en üst seviyeye çıkardık. Yer aldığımız büyük projeler hem referansımız hem de deneyimimizin kanıtıdır.

Gerek ekibimizle, gerekse sunmuş olduğumuz hizmet seçenekleriyle profesyonellikten ödün vermiyoruz. Güvenli ve profesyonel hizmeti ilke edinmiş olduğumuzdan, hizmetimizin hiçbir aşamasında problem yaşanmamaktadır. Çözüm odaklı bakış açısı, müşterilerin fikrinin alınması ve ortak kararla hareket ile en iyi şekilde proje çizimleri ve diğer işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.
www.dgproje.com
0216 642 6 642
0541 327 02 76
0541 327 02 76
iletişim :[email protected]

  • 1 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap

E.Karahasanoğlu

Çok güzel çalışıyorlar, işlerini takip edip bilgi veriyorlar. Doğalgaz işlemlerimiz hızlıca yapıldı. Çok teşekkürler.

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.