Elit Mühendislik Doğalgaz - Çatalca Binkılıç Şube

Elit Mühendislik Doğalgaz - Çatalca Binkılıç Şube Fotoğrafı
Kuruluş Tarihi:
2007
Yetki Aldığı Kuruluş:
İGDAŞ
Firma Yetki No:
0007002238
Telefon:
(0212) 444-2052
Web:
http://www.elitmuh.com
Eklenme Tarihi:
29 Ekim 2020
Adres
Fatih mah.Gazi Mustafa Kemal Cad.No:87/A Binkılıç
İstanbul / Çatalca


KonumHakkında

Temelleri 2007 yılında atılan Elit Mühendislik, 10 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece İstanbul'da değil Türkiye'nin Çeşitli Noktalarında, Doğalgaz Tesisatı ve Mekanik Tesisat Alanında Faaliyet Göstermektedir.

Bugün Elit Mühendislik;

2011 Yılında Şubeleşerek Büyüme Hedeflerini Gerçekleştiren Firmamız, Büyük Projelere İmzasını Atmanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır.

Her Projeyi ayrı bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alan Elit Mühendislik, hep daha iyiye odaklanmaktadır. Bir Mühendislik firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız, Mekanik Tesisaat Alanında ortaya koyduğu yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir.


İnsana ve doğaya saygıyı esas alarak yenilikçi girişimlerle yarınlara yürüyoruz. "Yarın için bugün" felsefesi ile çalışarak, üreterek, gelişerek ve geliştirerek...


Bayilik

Airfel Bayi Arçelik Bayi Baymak Bayi Bosch Bayi Buderus Bayi Demirdöküm Bayi Eca Bayi Ferroli Bayi Protherm Bayi Vaillant Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi


Firmayı Değerlendir

Teşekkürler. Lütfen işletmeyle ilgili kişisel tecrübelerinizi aşağıda paylaşın.

Yorumlar

    Bu firma için henüz yorum yapılmamış