header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
NESİL MUHENDİSLİK İNŞAAT ISITMA VE SOĞUTMA Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
2012
Yetki Aldığı Kuruluş:
İGDAŞ
Firma Yetki No:
7004671
Telefon:
(0212) 852-0330
Telefon:
(0532) 747-9714
Web:
http://www.nesilmuhendislik.com.tr
Kayıt Tarihi:
12 Şubat 2020

Adres Güzelyurt Mh.mimarsinan Cd.no:47/b Esenyurt / İstanbul

Bayi

Baymak Bayi Bosch Bayi Demirdöküm Bayi Eca Bayi Ferroli Bayi Fujiyama Bayi Lambert Bayi Protherm Bayi Radiant Bayi Vaillant Bayi Viessmann Bayi

Hakkında

2012 yılında kurulan NESİL MÜHENDİSLİK, başarılı geçmişiyle hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

NESİL MÜHENDİSLİK’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Hizmet verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan NESİL MÜHENDİSLİK, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Nesil mühendislik hizmet verdiği müşterilerine; yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Nesil Mühendislik özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır. Nesil Mühendislik, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Nesil Mühendislik, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Hizmet verdiğimiz ürünler arasında, klima, kombi, yoğuşmalı kombi, kazanlar, konvansiyonel kombi, boylerler, güneş enerji sistemleri, doğalgaz sobaları ve radyatörler yer almaktadır.

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.