Tanyel Mekanik Tesisat Sistemleri

Tanyel Mekanik Tesisat Sistemleri Fotoğrafı
Kuruluş Tarihi:
2011
Yetki Aldığı Kuruluş:
İGDAŞ
Firma Yetki No:
F-7000603
Telefon:
(0216) 347-8695
Cep Telefonu:
(0532) 774-8752
Web:
http://www.tanyelmekanik.com.tr
Eklenme Tarihi:
21 Mayıs 2021
Adres
Bağlarbaşı Mah. Cemal Bey Cad. No:16/A
İstanbul / Maltepe


KonumHakkında

Sektörde 15 yılı aşkın zamanda yaptığımız çalışmalarla edindiğimiz bilgi ve tecrübemiz ile 2011 yılında TANYEL Mekanik Tesisat Sistemleri unvanıyla çıktığımız bu yolda konutlar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, mağazalar, fabrikalar, otel ve turistik tesisler, kafe ve restoranlar, ibadethaneler vb. gibi çeşitli işlevlerdeki yapıların doğalgaz, ısıtma, soğutma, iklimlendirme(klima), havalandırma, temiz ve atık su, yangın vb. mekanik tesisat sistemlerini müşterilerimizin talepleri, yürürlükteki mevzuat ve ilgili standartların gereklilikleri doğrultusunda kurarak çalışır durumda müşterilerimize gönül rahatlığıyla teslim etmekteyiz.

Hizmet vermekten mutluluk duyduğumuz müşterilerimizin pozitif geri dönüşleri, çalışma birlikteliğimizdeki devamlılık bizim için işimizi iyi şekilde yaptığımızın bir göstergesidir.
Hizmet alanımıza giren tesisat sistemlerindeki gelişmeleri takip ederek ve kendimizi bu doğrultuda geliştirerek, taahhüdünü üstlendiğimiz işleri daha kaliteli, daha ekonomik, daha kullanışlı olarak ve zamanında teslim etmek MİSYONUMUZDUR.

Son yıllarda küresel ısınmaya bağlı olarak bütün dünyada önemi artan yenilenebilir enerji ve kaynaklarının kullanımı ile ilgili projeler üstlenmek, bu konuda ve hali hazırda yaptığımız tüm mekanik tesisat uygulamalarında öncü firmalardan biri olmak VİZYONUMUZDUR.


Bayilik

Airfel Bayi Arçelik Bayi Ariston Bayi Baymak Bayi Bosch Bayi Brötje Heizung Bayi Daikin Bayi Daxom Bayi Demirdöküm Bayi Eca Bayi Lambert Bayi Protherm Bayi Termo Teknik Bayi Vaillant Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi


Firmayı Değerlendir

Teşekkürler. Lütfen işletmeyle ilgili kişisel tecrübelerinizi aşağıda paylaşın.

Yorumlar

    Bu firma için henüz yorum yapılmamış