header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
MFG Mühendislik Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
2000
Yetki Aldığı Kuruluş:
ARSAN MARAŞ
Firma Yetki No:
msf-044
Telefon:
(0344) 221-1150
Web:
http://www.mfgmuhendislik.com
Kayıt Tarihi:
02 Eylül 2019

Adres Mercimektepe Mah. Adnan Menderes Blv. No:35/a Onikişubat / Kahramanmaraş

Hakkında

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup Asansör Yönetmeliği 2014/33/AB kapsamında Modül H belgesi ve ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi belgesini 2005 yılında almaya hak kazanmıştır. Bu kapsamda ürünlerine CE işareti iliştirmektedir.
Firmamı konusunda uzmanlaşmış iki adet Makine Mühendisi üç Elektrik Mühendisi, geniş tekniker ve teknisyen kadrosu ile montaj ve servis hizmeti vermektedir. İdari ofisimizde muhasebe ve yönetim hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Yeni Sanayi Sitesinde bulunan atölyemizde; kullanmakta olduğumuz çeşitli asansör, çelik konstrüksiyon, asansörde kullanılan çelik aksam imalatları yapılmaktadır. Ayrıca montaj malzemelerimiz ve yedek parça olarak kullanılacak malzemelerin depolaması yapılmaktadır.
Firmamız tüm kalite belgelerine sahip olup düzenli olarak danışmanlık hizmeti alarak eksikliklerini gidermekte, yenilikleri takip etmekte ve daha iyi hizmet verebilmek için Kalite Yönetim Sistemini sürekli geliştirmektedir.
Firmamız değişik tip ve özelliklerde 500’den fazla asansörün montajını gerçekleştirmiş ve sorunsuz bir şekilde servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
2007 yılında makine dairesiz asansör satışını yapmış olup, montajını başarıyla tamamlamış, servis hizmetlerini kusursuz olarak yerine getirmektedir. Halen makine dairesiz asansörlerimizin yapımı devam etmektedir.
Asansör kuyusu olmayan binalara sonradan yapılan asansör tiplerinde onlarca uygulamamız kullanıcılara hizmet etmektedir. Bunlar genellikle hidrolik tahrikli asansörlerdir.
Yüksek kapasiteli hidrolik araç platformlarımız sorunsuz çalışmaktadır.
Yine hidrolik tahrikli olarak üretilen monşarj asansörlerimiz otellerde ve restoranlarda kullanılmaktadır.
2010 yılından itibaren engelli kullanımına yönelik VIMEC spa İtalya firmasının özel ürünlerinin bayiliğini yürütmekteyiz.
Satış sonrası servis esnasındaki ekonomik fiyatları ve esnek çalışma anlayışı ile fark yaratmakta, satış sonrası servis işlemlerin maliyet, zaman ve müşteri memnuniyeti ilişkisini bilen firmaların tercihi olmaktadır.
Ülkemizde imalatı yapılabilen, yabancı menşeilerinin kalite ve standartlarını yakalamış ürünleri ve hizmetleri tercih ederek yerli üretimin güçlenmesini ve gelişmesini sağlamak gelecek nesillere bırakacağımız en kıymetli miras olacağı kanaatindeyiz.
İnşaatınızın asansörle ilgili kısımlarında gerekli tüm teknik desteği sağlamaya hazırdır.

Firmamız Kahramanmaraş’a doğalgazın gelmesiyle beraber 2007 yılında Doğalgaz İç Tesisat, Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğalgaza Dönüşüm Yetkilerini alarak doğalgaz sektöründe ve paralelinde mekanik tesisat sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.
Projelendirme ve uygulama alanlarında (müstakil konut, apartman, otel, hastane, fırın, pastane ve endüstriyel tesislerin) doğalgaz, sıhhi tesisat, yangın tesisatı uygulamalarını başarıyla yürütmektedir.MFG Müh. Asansör Makine Elektrik İnş.San. ve Tic.Ltd.Şti.

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.