TUĞRA MÜHENDİSLİK Fotoğrafı
Kuruluş Yılı:
2018
Yetki Aldığı Kuruluş:
ENERYA Konya
Firma Yetki No:
0012031662
Telefon:
(0532) 159-9849
Adres
Aydoğdu Mahallesi Kovanağzı Caddesi No:52/D
Konya / Meram


KonumHakkında

Mekanik tesisat proje ve taahhüt sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyete başlayan firmamız 2019 yılının başlarında Tuğra Mühendislik adı altında profesyonel kadrosunu kurarak ve teknolojik gelişmelerden üst düzeyde yararlanarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Firmamız Mekanik Tesisat olarak; Isıtma Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Yangın Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Havalandırma Tesisatı, Klima (VRF) Tesisatı, Alt Yapı, Üst yapı taahhüt ve projelendirme alanlarında hizmet vermektedir.
Proje olarak; Isıtma, sıhhi Tesisat, Doğalgaz, Asansör Avan, Havalandırma ve Klima Tesisatı projelerinin çizimi yanında Binalarda Enerji Verimliliği olan Binaların Enerji Kimlik Belgesini hazırlamaktayız.
Firmamız Enerya Yetkili Firması olup doğalgaz sektöründe projelendirme, kaliteli işçilik ve zamanında teslim konusunda da öncü bir firmadır.
Tuğra Mühendislik için müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilmenin en önemli unsurlarından biri müşteri ve çalışan beklentilerinin karşılanmasıdır. Bu bağlamda firmamız takım çalışması ruhunu en yüksek düzeyde benimsemektedir.
Tuğra Mühendislik adı altında, eğitimli personel kadrosuyla uzman olan firmamız, birçok taahhüt ve projelendirme işlerini başarıyla sonuçlandırmış ve sektördeki bu durumunu gelişerek büyümeye devam ettirmektedir.