header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
MAGNESİAGAZ MÜHENDİSLİK (Merkez) Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
2012
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Manisa
Firma Yetki No:
450125
Telefon:
(0236) 231-2231
Telefon:
(0536) 830-2805
Web:
http://www.magnesiagaz.com.tr
Kayıt Tarihi:
05 Eylül 2019

Adres Ibrahim çelebi Mh Izmir Cd 72/a, Şehzadeler / Manisa

Bayi

Airfel Bayi Alarko Bayi Alpha Heating Innovation Bayi Altus Bayi Arçelik Bayi Ariston Bayi Baymak Bayi Bosch Bayi Brötje Heizung Bayi Buderus Bayi De Dietrich Bayi Demirdöküm Bayi Dizayn Bayi Dolcevita Bayi Eca Bayi Emko Bayi Ferroli Bayi Fujiyama Bayi İmmergas Bayi Lambert Bayi Maktek Bayi Protherm Bayi Radiant Bayi Sanica Bayi Termo Teknik Bayi Termodinamik Bayi Thermex Bayi Vaillant Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi Weili Bayi Wolf Bayi

Hakkında

2012 yılında kurulan Magnesiagaz, ”Birilerini veya bir firmayı rol model olarak değil, rol model olabilmek için en iyiyi en güzeli yapmaya çalışma” misyonu ile yola çıkmış ve bu doğrultuda da hizmetini devam ettirmektedir.
Müşterilerine; kombi, klima, radyatör, doğalgaz tesisatı, ısı pompası ve fotovoltaik sistemleri ve ürünleri gibi çözümler sunmaktadır.
Her geçen gün kadrosuna kattığı kendiyle aynı duygu ve düşünce yapısına sahip çalışanlarıyla huzur ve güvene dayalı hizmetini en iyi şekilde siz müşterilerine vermektedir.
Verdiği her hizmeti daha yenilikçi, daha nitelikli ve daha güvenilir hale getirmek için ilk günkü heyecanı ile her daim etik kurallara uygun, huzur ve güven esaslı, her firmaya ve canlıya saygısını koruyarak en içten duygularla en iyi hizmete ulaşmaya çalışmaktadır.
Kurulduğu yıldan itibaren Manisa’da vermiş olduğu hizmete Saruhanlı şubesini de ekleyerek kaldığı yerden daha güçlü adımlarla devam etmektedir

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.