header-logo2.png dogalgazfirmalari.com

Yetki Belgesiz Firma

Bu firmanın yetki belgesi aktif değil. İptal olmuş, askıya alınmış ya da hiç yetkilendirilmemiş olabilir.
FRM ISI Fotoğrafı
Kuruluş Tarihi:
2014
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKMERCAN Mardin
Firma Yetki No:
66
Telefon:
(0342) 444-9376
Telefon:
(0533) 156-7128
Web:
http://www.frmisi.com
Kayıt Tarihi:
10 Mart 2020

Adres Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi No:32/d Kızıltepe / Mardin

Bayi

Airfel Bayi Alarko Bayi Arçelik Bayi Ariston Bayi Baymak Bayi Bosch Bayi Buderus Bayi Daikin Bayi Demirdöküm Bayi Eca Bayi Energy Bayi Termo Teknik Bayi Thermex Bayi Vaillant Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi

Hakkında

FRM ISI Hakkında İklimlendirme sektöründe 2014 yılından itibaren faaliyete başlayan FRM ISI, sektördeki gelişim ve değişimin öncüsü olarak inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş Türkiye’nin lider ısıtma grubu konumundadır. Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla Antep de bulunan kurumsal satış ve operasyon merkezi, 14 şubesi, 60 araçlık hizmet filosu, 150 personeli ve 100 ustasıyla beklentilerin üstünde hizmet üretiyor. Antalya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Kilis, Mardi

FRM ISI Hakkında
İklimlendirme sektöründe 2014 yılından itibaren faaliyete başlayan FRM ISI, sektördeki gelişim ve değişimin öncüsü olarak inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş Türkiye’nin lider ısıtma grubu konumundadır.

Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla Antep de bulunan kurumsal satış ve operasyon merkezi, 14 şubesi, 60 araçlık hizmet filosu, 150 personeli ve 100 ustasıyla beklentilerin üstünde hizmet üretiyor. Antalya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Kilis, Mardin ve Mersin'de bulunan Şubeleri ile 7 ilde yayılmış geniş satış ve hizmet ağı ile ısıtma soğutma sektöründe çözüm sunuyor.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre ısıtma ötesi çözümler geliştiren FRM ISI; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. Isıtma soğutma alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor.

Bugün, ısıtma sektörünün öncü firması olan FRM ISI 100.000 bağımsız mekânın ısıtma dönüşümünü başarıyla gerçekleştirmiştir. Yoğuşma, güneş enerjisi ve ısı pompası gibi sadece verimli ısıtma teknolojilerini kullanıyor olması doğaya ve insana verdiği değeri özetler niteliktedir.

"Türkiye'nin Doğalgazda Isıtma ve Soğutma Uzmanı"

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.