header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
SAYGIN MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
1990
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Mersin
Firma Yetki No:
aksa/its/0059-e
Telefon:
(0324) 237-3880
Telefon:
(0532) 714-8609
Web:
http://www.sayginmuhendislik.com
Kayıt Tarihi:
25 Şubat 2021

Adres Istiklal Caddesi Ihsan Apt. Alti No:7 Akdeniz / Mersin

Bayi

Alarko Bayi Termodinamik Bayi

Hakkında

Saygın Mühendislik Ltd.Şti., mekanik tesisat ve mühendislik hizmetleri alanında 30 yılı aşan deneyimleriyle Metin Saygın tarafından 1990 yılında kurulmuştur. Şirketimiz; domestik ve endüstriyel alanlarda ısıtma , soğutma , havalandırma, sıhhi tesisat ve otomatik kontrol sistemlerinde uzmanlaşmış personelleri ile; müşterileri için en kaliteli, verimli, ekonomik ve çevre ile uyumlu çözümler üretmektedir. Bu çözümlerin üretiminde, uzun yılların deneyimlerine dayanarak mühendislik kuralları çerçe

Saygın Mühendislik Ltd.Şti., mekanik tesisat ve mühendislik hizmetleri alanında 30 yılı aşan deneyimleriyle Metin Saygın tarafından 1990 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz; domestik ve endüstriyel alanlarda ısıtma , soğutma , havalandırma, sıhhi tesisat ve otomatik kontrol sistemlerinde uzmanlaşmış personelleri ile; müşterileri için en kaliteli, verimli, ekonomik ve çevre ile uyumlu çözümler üretmektedir. Bu çözümlerin üretiminde, uzun yılların deneyimlerine dayanarak mühendislik kuralları çerçevesinde kalınmak şartıyla; müşterilerimizin estetik kaygıları da dikkate alınmakta ve gözetilmektedir.

Şirketimizin ana felsefelerinden biri de ; ilk yatırım maliyetlerinin düşük olması kadar, işletme maliyetlerinin de düşük olması; sistemlerin verimliliğinin ve devamlılığının sağlanmasıdır. İş tüm boyutları ile birlikte kalite, tasarım, uygulama ve işletim açısından ele alınmakta ve söz konusu işe ayrıcalıklı çözümler üretilmektedir. Şirketimiz, müşterilerine hizmetlerini; proje, taahhüt, satış - montaj, işletim, bakım ve müşavirlik olarak sunmaktadır.

Şirketimizin satışını ve montajını yapmakta olduğu tüm ürünler EN ve TSE standartlarına haizdir.

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.