SAYGIN MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.

SAYGIN MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. Fotoğrafı
Kuruluş Tarihi:
1990
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Mersin
Firma Yetki No:
aksa/its/0059-e
Telefon:
(0324) 237-3880
Cep Telefonu:
(0532) 714-8609
Web:
http://www.sayginmuhendislik.com
Kayıt Tarihi:
25 Şubat 2021
Adres
İSTİKLAL CADDESİ İHSAN APT. ALTI NO:7
Mersin / Akdeniz


KonumHakkında

Saygın Mühendislik Ltd.Şti., mekanik tesisat ve mühendislik hizmetleri alanında 30 yılı aşan deneyimleriyle Metin Saygın tarafından 1990 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz; domestik ve endüstriyel alanlarda ısıtma , soğutma , havalandırma, sıhhi tesisat ve otomatik kontrol sistemlerinde uzmanlaşmış personelleri ile; müşterileri için en kaliteli, verimli, ekonomik ve çevre ile uyumlu çözümler üretmektedir. Bu çözümlerin üretiminde, uzun yılların deneyimlerine dayanarak mühendislik kuralları çerçevesinde kalınmak şartıyla; müşterilerimizin estetik kaygıları da dikkate alınmakta ve gözetilmektedir.

Şirketimizin ana felsefelerinden biri de ; ilk yatırım maliyetlerinin düşük olması kadar, işletme maliyetlerinin de düşük olması; sistemlerin verimliliğinin ve devamlılığının sağlanmasıdır. İş tüm boyutları ile birlikte kalite, tasarım, uygulama ve işletim açısından ele alınmakta ve söz konusu işe ayrıcalıklı çözümler üretilmektedir. Şirketimiz, müşterilerine hizmetlerini; proje, taahhüt, satış - montaj, işletim, bakım ve müşavirlik olarak sunmaktadır.

Şirketimizin satışını ve montajını yapmakta olduğu tüm ürünler EN ve TSE standartlarına haizdir.


Bayilik

Alarko Bayi Termodinamik Bayi


Firmayı Değerlendir

Teşekkürler. Lütfen işletmeyle ilgili kişisel tecrübelerinizi aşağıda paylaşın.

Yorumlar

    Bu firma için henüz yorum yapılmamış