header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
YILDIRAN MÜHENDİSLİK Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
2018
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA FINDIKGAZ
Firma Yetki No:
182
Telefon:
(0543) 334-6435
Telefon:
(0543) 334-6435
Kayıt Tarihi:
11 Eylül 2020

Adres Kaledere Mah. Dumlupınar Sok. No:18/a Ünye / Ordu

Bayi

Airfel Bayi Ariston Bayi Bosch Bayi Buderus Bayi Demirdöküm Bayi Eca Bayi Ferroli Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi

Hakkında

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak siz müşterilerimizin yaşadığı tüm sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek üzere yapıcı bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Sektörümüzün getirmiş olduğu ayrıcalıklardan yararlanarak çok farklı yollarla siz müşterilerimize ulaşırken takım olma ruhunun getirdiği gücü personelimizden alarak amacımıza ulaşma yoluna hızla ilerlemeye devam ediyoruz.
Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Yıldıran Mühendislik ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Yıldıran Mühendislik ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.