header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
Komtex Mühendislik Fotoğrafı
Değerlendirme:
(2 kişi)
Kuruluş Tarihi:
2021
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Rize
Firma Yetki No:
53069
Telefon:
(0464) 715-0055
Telefon:
(0530) 544-1853
Web:
http://www.komtex.com.tr
Kayıt Tarihi:
10 Temmuz 2021

Adres Yavuz Selim Mah. Atatürk Cad. No:359/b Ardeşen / Rize

Bayi

Baymak Bayi Bosch Bayi Buderus Bayi Demirdöküm Bayi Eca Bayi Viessmann Bayi

Hakkında

Komtex Mühendislik Doğalgaz ve Isı sistemleri hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Doğalgaz tesisat sektöründe müşteri memnuniyetini öncelik benimseyerek, piyasada yaygın olan ustalık hesabı aksine mühendisliğin prensiplerini verimli şekilde kullanarak çözüm üreten ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanan, çevre odaklı bir misyona sahip Komtex Mühendislik müşterilere hizmet vermektedir. Doğalgaz tesisatı, kombi, kazan, klima, VRF sistemleri, ısı pompası, kalorifer tesisatı, sıhhi tesisat, me

Komtex Mühendislik Doğalgaz ve Isı sistemleri hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Doğalgaz tesisat sektöründe müşteri memnuniyetini öncelik benimseyerek, piyasada yaygın olan ustalık hesabı aksine mühendisliğin prensiplerini verimli şekilde kullanarak çözüm üreten ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanan, çevre odaklı bir misyona sahip Komtex Mühendislik müşterilere hizmet vermektedir.

Doğalgaz tesisatı, kombi, kazan, klima, VRF sistemleri, ısı pompası, kalorifer tesisatı, sıhhi tesisat, mekanik tesisat, güneş enerji sistemleri, armatür... Geniş ürün yelpazemiz ve mühendislik projelendirme, uygulama hususlarında değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  • 2 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap

Erkan Çağatay

Yavuz Selim Mahallesinde Radyatör + Doğalgaz tesisatı işimizi zamanında teslim için, İlgi ve çözüm odaklılık için Avni Bey' e özellikle teşekkürler.

Ahmet Çata

İşçiliklerini beğendim

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.