header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
DEMİRKAYA MÜHENDİSLİK Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Kuruluş Tarihi:
1996
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Trabzon
Firma Yetki No:
61-001
Telefon:
(0462) 224-1907
Telefon:
(0530) 581-1981
Web:
http://www.demirkayamuhendislik.com/
Kayıt Tarihi:
16 Mart 2024

Adres Inönü Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:325/a Ortahisar / Trabzon

Bayi

Bosch Bayi Buderus Bayi Demirdöküm Bayi Eca Bayi Protherm Bayi Vaillant Bayi

Hakkında

Demirkaya Mühendislik olarak temellerimizi 1996 yılında, tesisat sektöründeki hizmetlerimizle atarak yola çıkmış bulunmaktayız. Her zaman bir işletme olarak kendimizi ve çalışanlarımızı geliştirmeyi amaç edinen firmamız, bugün tesisattan ısıtmaya, doğalgazdan havalandırmaya, plan proje çiziminden taahhüt işlerine kadar pek çok alanda hizmet vermektedir.

Yıllarca ülkemizin çeşitli şehirlerinde doğalgaz projesi, tesisatı ve yapım işlerini yürüten deneyimli personelimiz ve makine mühendislerimizle, bugün Trabzon’da Doğalgaz’ın İlk Yetkili Firması olma nişanını da üstlenmiş bulunmaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışımızla, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu işlerimiz, Demirkaya Mühendislik olarak firmamızı daha da ileri bir noktaya taşımıştır. Kaliteden ödün vermeden çalışan personelimize, saygın ve kaliteli ürünleri sağlayan firmamız, siz değerli müşterilimize de dünyaca ünlü markaların bayilikleri ile hizmet götürmektedir. Trabzon’da ilk BOSCH yetkili bayii olarak, Isı Sistemleri ve Doğalgaz ürünlerinde (kombi v.b.) halkımıza kaliteyi sunma çabasındayız.

Firmamız bugün pek çok projeyi eş zamanlı olarak yürütme ve işlerini zamanında teslim etme özelliği ile sadece Trabzon’a değil tüm bölgeye hizmet vermektedir.

Müteahhitler, devlet ya da özel sektör kurumları ve siz değerli halkımıza işlerinizi riske atmamanızı önerir, bilgi tecrübe ve müşteri memnuniyetinin bir arada olduğu firmamıza bekleriz…

  • 0 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap
Bu firma için henüz yorum yapılmamış

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.