header-logo2.png dogalgazfirmalari.com
NETA MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ VE ISI SİSTEMLERİ Fotoğrafı
  • Yetki Belgeli
Değerlendirme:
(1 kişi)
Kuruluş Tarihi:
2017
Yetki Aldığı Kuruluş:
AKSA Trabzon
Firma Yetki No:
61-102
Telefon:
(0462) 746-5481
Telefon:
(0546) 618-0061
Web:
http://www.netamuhendislik.com.tr
Kayıt Tarihi:
27 Ağustos 2020

Adres Soğuksu Mah. Org. Halis Burhan Cad. No.1/1 Sürmene / Trabzon

Bayi

Bosch Bayi Buderus Bayi Demirdöküm Bayi Dizayn Bayi Eca Bayi Vaillant Bayi Viessmann Bayi Warmhaus Bayi

Hakkında

Neta Mühendislik sektördeki yerli ve yabancı firmalarda görev alarak; proje, taahhüt ve satış konularında birikim ve tecrübe kazanmıştır. Firma kuruluşundan bu yana, pek çok önemli projeleri üstlenip başarıyla tamamlamıştır.

Neta Mühendislik tüm çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir anlayış içerisinde, işin her aşamasında yüksek hizmet artışı gerçekleştirmeyi, uluslararası standartlara uygun kaliteli malzemelerle, iş güvenliğini ve çevreye saygıyı ön planda tutarak kendisiyle birlikte hizmet verdiği firmaları da geleceğe taşımayı kendisine hedef edinmiştir. Bu sayede bugün önemli projelere imza atmaya devam etmekte ve her geçen gün gücünü ve tecrübesini arttırarak sektörde emin adımlarla büyümeyi sürdürmektedir.

Neta Mühendislik mekanik tesisat konusunda projelendirme, danışmanlık ve taahhüt hizmeti vermek üzere yola çıkmıştır. “Kalite”, “Güven”, “Kalıcı ve Doğru Çözüm” ilkelerinden ödün vermeyip, “Düşük Maliyetleri’’ de göz önünde bulundurarak “Optimum Çözüm” sunmayı hedef edinmiş olan firmamız, gerçek mühendisliğe ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda olacaktır.

  • 1 Kişi Değerlendirdi
  • Yorum Yap

AHMET SOYLU

Harika genç dinamik bir ekip.

Firmayı Değerlendir

Değerlendirme yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.